Technolog montážních zařízení

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za bezchybný průběh procesu v oblasti zavedení nové technologie, výroby,
  • změn a optimalizací stávající výroby ve stanovených termínech, budgetu a kvalitě
  • Koordinace náběhu nových výrobků a technologií
  • Tvorba technické specifikace a uplatňování požadavků na montážní a výrobní zařízení
  • Posuzování ergonomie pracoviště
  • Koordinace úpravy technologií v souvislosti se zaváděním nových variant popř. při změnách
  • stávajících artiklů
  • Řešení technických problémů spojených s výrobkem případně s výrobní technologií
  • Spolupráce na zjišťování příčin zmetků a výrobních závad na zařízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
  • Silné analytické a koordinační schopnosti, komunikativnost, schopnost překonávat překážky, organizovat a dotahovat řešení v oblasti technologií, schopnost koordinace projektových týmů.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytujete společnosti KOSTAL Kontakt Systeme výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KOSTAL Kontakt Systeme o smazání nebo o opravu osobních údajů.